«DETOX PROFESSIONAL SYSTEM»

KEHA tuleb hoida sellises seisus, et hing ei tahaks sealt lahkuda!

Organismi puhastamine on vajalik igaühele meist, et vabaneda haigustest, mis 90% juhtudest on põhjustatud toksiinidest, kahjulikest ainetest, mis on sattunud meie organismi väliskeskkonna, toidu, vee ja õhu kaudu. Inimeste ressursid ei ole lõpmatud ja mida rohkem saastatud on keha, seda raskem on taastada selle algset seisundit. Detox professional system

“DETOX PROFESSIONAL SYSTEM” – taastab tõhusalt organismi immuunsüsteemi, BIO detoksifitseeriva toimega jalaplaastrid on bioenergeetilise ja antioksüdantse toimega plaastrid, mis on loodud jääkainete ja toksiinide väljutamiseks organismist jalatalla kaudu.

Plaastrid on mõeldud välispidiseks kasutamiseks ja nende toime on suunatud radioaktiivsete ainete ja rasvlahustuvate toksiinide aktiivseks osmootseks absorbeerimiseks ja väljutamiseks mitte ainult verest, lümfist ja siseelunditest, vaid ka tihkematest kudedest (side-, rasv-, lihas- ja luukude), ühtlasi stimuleerivad plaastrid jääkainete transporti läbi rakumembraani ja seejärel jalatallapooride kaudu kehast välja.

Plaastrid on valmistatud kõrgekvaliteetsest toorainest, mis on 100% looduslik ning ökoloogiliselt puhas. Tänu uusimate tehnoloogiate saavutustele, on plaastrid saanud sertifikaadi – SGS (ülemaailmne kvaliteedi ja ärieetika tunnustus).

Plaastrite toimemehhanism põhineb jalatalla refleksoteraapia meetodil.

Päeva jooksul kogunenud jääkained ladestuvad jalatalla refleksogeensetesse piirkondadesse, kus asub rohkem kui 60 bioaktiivseid akupunkte – meie keha peamiste elundite projektsioonidele.

Mõjutades bioaktiivseid akupunkte – energeetilisi keskusi – võib sihipäraselt mõjutada siseorganite tööd, parandada enesetunnet, puhastada organismi jääkainetest.

Plaaster hakkab vähehaaval kogunenud toksiine „välja tõmbama”, samamoodi nagu lehed imavad taimejuurtest vett.

Selle tagajärjel aktiviseerub ja paraneb vere- ja lümfiringe.

Kõigepealt soojeneb plaaster kehatemperatuurini, soodustades nahapooride avanemist ning seejärel algab jääkainete väljutamine vere ja lümfi osmootse rõhu toimel. Plaastrist eralduv soojus paneb jalad higistama ning koos higiga imenduvad toksiinid ja jääkained plaastrisse.

Kaasaegne organismi puhastamine plaastri abiga on sobiv kõikidele:
– tegemist ei ole ravimiga;
– puuduvad ealised piirangud;
– ei tekita sõltuvust;
– minimaalselt vastunäidustusi.

Vastunäidustused:
– individuaalne ülitundlikkus koostisosade vastu;
– rasedus;
– kiiritusravi ja keemiaravi ajal.

Tagab veenvalt kiired ja järjekindlad tulemused:
– tervislik uni ja hea enesetunne;
– kevadine meeleolu, hoolimata aastaajast;
– veatu välimus.

Aitab:
– rehabilitatsiooni ajal;
– tugevdada immuunsüsteemi, organismi kaitsefunktsioone;
– parandada ainevahetust, alandada kaalu 4 – 6 kg võrra;
– parandada vaimset ja füüsilist jõudlust;
– vabaneda kroonilise väsimuse sündroomist;
– väljutada liigset vedelikku organismist.

Protsess toimub efektiivselt ja delikaatselt une ajal, enesepuhastus ja organismi taastumine algavad loomulikul teel, plaastrid toetavad seda protsessi.

Detox professional system

“DETOX PROFESSIONAL SYSTEM” plaastrid ühendavad endas sajandite jooksul tõestatud iidse retsepti unikaalsust ja ida metoodikat, mis on ühendatud kaasaegse kõrgtehnoloogia tootmisega.
Suurepärane kvaliteet – 100% looduslik plaaster koosneb hoolikalt tasakaalustatud ja sobitatud looduslike ja taimsete päritolu komponentidest.

Koostis
Plaastri koostis on välja töötatud iidseid meetodeid kasutades, mis on ühendatud traditsioonilise ida meditsiiniga ja moodsa tehnoloogiaga. Plaastri koostisained on valitud teatud proportsioonides, et tagada ohutu ja maksimaalselt efektiivse kasutamise!

Peamised koostisosad: naturaalne puidu ja bambuse pulber, looduslikud vaigud, roheline turmaliin, ametüst, kitiin, vitamiin C, räni, anioon.

Plaastri eelised
Toodet kasutatakse organismi puhastamiseks meditsiiniasutustes ning alkoholi- ja narkootiliste sõltuvuste ravimisel kliinikutes.
Neutraliseerib efektiivselt mürkaineid ja vabu radikaale.
On loodud spetsiaalselt keemiliste toksiinide, raskemetallide ja rasvlahustuvate mürkide väljutamiseks kehast, tugeva absorbeeriva toimega.

Soovitus!
Väga nõrgad, haiged, eakad inimesed vereringehäiretega ja plaastreid esmakordselt kasutavad inimesed peaksid kuuri alustama alati jala välise külje pealt, kleepides plaastrid kummagi jala keskele (selgelt näha pilti allpool).
Väga delikaatselt tegutsedes, toimub organismi ettevalmistamine edaspidiste, veelgi sügavamate protsesside jaoks ilma igasuguste tüsistuseta. Enne plaastri paigutamist 2-3 minuti jooksul masseerige sõrmedega tsooni, kuhu soovite paigaldada plaastri. Plaastreid esmakordselt kasutatavad inimesed peaksid arvestama, et plaastrid liimitakse 2-3 päevaks.

SOOVITUS!
Võimaluse korral proovige paigaldada plaaster kuni kella 21-ni õhtul, st. enne bioloogiliselt aktiivsete punktide (kanalite) avanemist.

Teadus – refleksoloogia uurib mõju siseorganitele ja organismi süsteemidele akupunktide ja tsoonide kaudu.
Jalatalla mõjutamine on meeldiv, turvaline ja väga efektiivne.
Refleksoteraapia meetodit saab kasutada igaüks – profülaktika ja ravi eesmärgil, organismi igapäevaseks hügieeniks, emotsionaalse ja füüsilise stressi vähendamiseks.

Jalatallad? Miks just jalatallad?
Ida meditsiini järgi jalatallad on organismi peegel – meie keha peamiste elundite projektsioonid peegelduvad jalatallal.
Jalatallad on meie organismi kaart, mida oleks tarvis kasutada maksimaalse efektiivsusega. Jalataldadel on tuhandeid närvlõpmeid, aktiivseid akupunkte, refleksitsoone, kus on rikkalikult higinäärmeid. Nende tsoonide aktiviseerimine omab kasulikku mõju kõikide siseorganite tööle, samuti taastab ka kogu organismi funktsioone.

Lääne meditsiini seisukohalt, teatud jalatalla tsoon on närvikoe (närvilõpmete)kaudu seotud ühe või teise organiga, annavad stimuleeriva mõju, parandavad ühe või teise siseorgani toitumist.
Lisaks terapeutilisele väärtusele, refleksitsoonidel on ka diagnostiline väärtus.

Näidustused.
Profülaktika eesmärgil – kõikidele organismi taastamiseks ja noorendamiseks.

Inimestele, kes kannatavad kroonilise väsimuse sündroomi all (leevendab emotsionaalset ja füüsilist pinget), madala immuunsusega inimestele, kes põevad tihti külmetushaigusi, viirusinfektsioone (herpes) ning peavad taluma sageli stressiolukordi, pikaajaliselt manustavad ravimit ja antibiootikumide kasutamise järel.

Krooniliste haiguste all kannatavatele inimestele:
– nahahaigused (neurodermatiit, noorusakne ekseem, psoriaas)
– liiges- ja seljavalud
– silmahaigused (katarakt)
– kurgu-, bronhide- ja kopsuhaigused
– hammaste ja igemete, mao-, maksa-, sapipõie-, soolestikuhaigused
– neeru- ja kusepõiehaigused, günekoloogilised probleemid ja prostatiit
– endokriinhaigused (suhkurtõbi)
– ainevahetushäired, k.a liigne kehakaal, tselluliit, podagra, kukekannus
– peavalu, hüpertensioon, mikrovereringehäirete korral (külmad käed ja jalad, tuimus jäsemetes)
– vereringe- ja lümfiringehäired
– onkoloogilised haigused, keemia- ja kiiritusravi järgne seisund.

Lisaks: suurendab energiaressursse, füüsilist jõudu. Parandab naha välimust, soodustab regeneratsiooni.
Reguleerib higi ja rasunäärmete aktiivsust. Aitab vabaneda ebameeldivast kehalõhnast,voolavast higist, unetusest, depressioonist, stressist, närvilisusest, ärrituvusest, tursetest (on tursete vastane toime, leevendab jalgade väsimust), sõltuvustest: magusained, kohv, sigaretid, narkootikumid.

Treeningute ja sporditegevuste järgselt, samuti füüsiliste koormuste puhul parandab lihastoonust, leevendab pingeid. Professionaalsetele sportlastele oluliselt suurendab vastupidavust, treeningute tulemused.

Parandab tähelepanu kontsentratsiooni eksamite ajal, enne eksameid!

Aktiivne, efektiivne kahjulike keskkonna mõjude neutraliseerija.

Kuidas kasutada “DPS” plaastri? Enne magama minekut tuleb plaaster kleepida kummagi jalatalla keskele ja ära võtta neid hommikul.

Tähelepanu! Jalatallale kleebitakse plaaster uneajaks, hommikul kasutatud plaaster võetakse ära.

Teistele kehaosadele ja kohtadele plaaster kleebitakse 2-3 ööpäevaks.

Plaaster võetakse ära, kui see muutub ühtlaselt mustaks ja niiskeks, tugevaks (nagu kivi), puruneb või põhjustab ebamugavust (aeg, mille jooksul plaaster toimib, muutub tumedamaks on väga individuaalne).

Kui kaua tohib ja on vajalik plaastreid kasutada? See sõltub organismi taastumisvõimest; tervise üldisest seisust; mürgituse astmest, intoksikatsioonist, organismi jääkainetest ja Teie soovist.

Paigaldage plaastreid kuivale ja puhtale nahale, keskendudes tsoonide skeemile.

Esmakordselt plaastreid kasutavatel inimestel soovitatav plaastri kasutamist alustada tsoonist
N – 1.

Detox jalatallaplaastrite juhend

IGA TSOONI KIRJELDUS:
3. tsoon. Taastab organismi võimet uueneda. Positiivselt mõjub närvisüsteemile, vereringesüsteemile, tugevdab veresoonte seinu. Parandab mälu, vaimset aktiivsust, suurendab kontsentratsiooni. Tugevdab und, vähendab stressi, depressiooni, väsimust, parandab nägemist. Toniseerib organismi, leevendab peavalu.

2. tsoon. Teine abistav süsteem keha puhastamiseks. Normaliseerib hingamissüsteemi funktsioonid, soodustab limaskestade regeneratsiooni ninaõõnes, hingetorus ja bronhides. Toetab organismi homöostaasi, tõstab immuunsust. Taastab naha tervikklikkust. Takistab ebameeldiva lõhna tekke higistades.

4. tsoon. Normaliseerib kardiovaskulaarsüsteemi tööd. Aktiveerib maksa, pankrease, sapipõie, neerude funktsioonid. Suurendab energeetikat, mobiliseerib organismi kaitse ressursse (eneria-, elujõu-, elurõõmu puuduse puhul).

1. tsoon – universaalne tsoon. Aitab taastada ja normaliseerida seedesüsteemi, soolestiku, kuseteede, ainevahetussüsteemi tööd Tugevdab immuunsüsteemi. Paraneb vere- ja lümfiringe. Aitab pinge, väsimuse, unehäirete puhul.

5. tsoon. Aitab korrastada seksuaalse- ja endokriinsüsteemi. Soodustab vaagna piirkonna organite funktsioonide taastamist. Aitab unetuse korral. Tõstab organismi võimet. Takistab ebameeldiva lõhna teket jalgade higistamise, pragunemise, koorimise puhul, aitab eemaldada haavandeid ja konnasilmi.

Haigus ja valu on märk hädast, see on hoiatussignaal sellest, et organismis on teatud blokeeritud kohad, mida tuleb likvideerida, et taastada harmooniat organismis.

Tervetele inimestele, lastele!
Profülaktiline kuur 21 ööd järjest 1. tsoon, süsteemselt kordades
madalhooajal, kõrgendatud haigestumise, epideemiate ajal (viirus, gripp).

Hea, harmoonilise enesetunde saavutamiseks on soovitatav stimuleerida korrapäraselt kõiki viit jalatalla tsooni, kleepides plaastri kuuride kaupa (iga tsooni 21 korda).

Hea enesetunde saavutamiseks tuleb plaastreid kasutada pikema aja jooksul ja regulaarselt.

Haigetele, kurnatud inimestele ravi, rehabilitatsiooni ja tervise taastamise ajal on soovitav kuurina kuni täieliku tervise seisundi ja enesetunde paranemiseni, korrapäraselt stimuleerida, kasutades plaastreid kuuridena (igat tsooni 21 korda).

Sobib kõikide raviviisidega, medikamentide, toidulisandite, homöopaatilise raviga.

Igapäevasel korrapärasel kasutamisel võib aidata vabaneda paljudest, sh. kroonilistest haigustest.

Omab väga laia kasutusala – tervis, ilu, hügieen.

Edasimüüjad