Lotus Design joogatooted ja -tarvikud

Lotus Design on Saksa kaubamärk, mille jaoks on esikohal sotsiaalne ja ökoloogiline teadlikkus. Enamik tooteid on tehtud eksklusiivselt kõrge kvaliteediga kangastest ning täidismaterjalidest. Lotus Desing vastupidavad meditatsioonipadjad on valmistatud Saksamaa serifitseeritud puuetega inimeste keskustes. Sel moel võtab bränd endale sotsiaalse ning ökoloogilise vastutuse, mis nende jaoks tähendab veelgi enam vaimset ning teadlikku elustiili.

LD_logo_small_compactLotus Design pakub rikkalikku valikut kvaliteetsetest toodetest jooga- ja meditatsioonipraktika ning ka lõdvestumise jaoks. Pakkuda on erinevaid kvaliteetseid joogamatte, meditatsioonipatju, joogakotte ning muud joogavarustust. Joogamattide valik on on piisavalt lai, et igaüks leiaks endale sobivaima.  Matt aitab treeningutel saavutada paremat tasakaalu, kaitses samal ajal põrandal põrutuste ning libisemise eest.

Lotus Desing toodab matte mitmetest erinevatest materjalidest nagu PVC, TPE, mikrofiiberrätikud, vill ja kumm, mis kõik on põhjalikult testitud, et tagada vaid parim kvaliteet. Lisaks selle on pakkuda ka joogakotte, mis sobivad kõikidele kuni 60 cm laiustele mattidele.

Üle 25 aasta on Lotus Design olnud tänu joogale ning meditatsioonile  kaaslaseks paljude inimeste eneseleidmise teekonnal.

Jooga aitab lõõgastuda, vähendab stressi ning aitab Sul end oma kehas paremini tunda.