Poolvääriskivid ja mineraalid

Kristallid vahendavad energiat. Kõik ained on oma olemuselt tegelikult ainult aatomite liikumine ehk lihtsalt energia.

Vääriskivid tekivad algainete kristalliseerumisel sügaval maapõues. Kristallide aatomite struktuurid on harmoonilised ning need moodustavad korrapärase kristallivõre, mis võib olla kuubi, kaksikpüramiidi või oktaeedri kujuline.

Vääriskivid on jagatud seitsmesse erinevasse klassi ja eri liiki vääriskivides murdub valgus erinevalt. Seetõttu, on ka nende tervendavad omadused erinevad. Läbipaistvates kivides peegeldub ja murdub kõige rohkem valgust – valgus aga on kõrgeim meile tuntud energiavorm. Valgusevõnke sagedus ühtib tervendava energia omaga. Kivid aitavad meil rajada silda teaduse ja vaimse teadmise vahele.

Kristallid koguvad, säilitavad ja muundavad energiat ning seetõttu kasutatakse neid nii tervendavatel eesmärkidel, mediteerimisel, ilu loomisel, kui ka uusimate tehnikasaavutuste juures, sest nad murravad valgust ja edastavad energiat. Neid kasutatakse keskendumisel ja tervendamisel abivahenditena – kivid kanaliseerivad valgust ja energiat otse inimese energiakehasse ehk aurasse.

Püüame omaltpoolt seda valdkonda inimesteni lähemale tuua, pakkudes mitmekesist valikut ning keskendudes kivide individuaalsusele ja kõrgele kvaliteedile. Esindatud on trummelkivid (auguga ja ilma), druusid, kivikobarad, küünlajalad, lambid, püramiidid ja palju muud huvitavat!