Käevõru/ preniit, tsitsriin, peridoot

429.00

Eksklusiivne käevõru preniidi, tsitsriini ja peridoodiga. Käsitöö.

Mõõdud ca 21×2 cm

Hõbe 925.

Laost otsas

Kirjeldus

Tsitriin on rõõmsameelsuse kivi. Ta annab enesekindlust, tegutsemistahet, läbilöögivõimet ning toetab õppimist. Ta parandab motivatsiooni ja tõstab enesehinnangut, arendab optimistlikku  tulevikkuvaatamist ja eluga kaasa minemist. Muudab vähem tundlikuks arvustamise suhtes ning innustab konstruktiivset kriitikat kasutama. Suurendab keskendumisvõimet ja elavdab mõistust. Tsitriin on oivaline vahend depressiooni, hirmude ning foobiate puhul. Toidab sisemist rahu ja laseb tarkusel esile tulla. Tõhus väsimuse puhul.

Ergutab seedimist, põrna ja pankreast, tasakaalustab kilpnääret ning tugevdab närve. Tal on soojendav mõju.

Ta on päikesepõimiku ehk kõhutšakra kivi, mis sümboliseerib elamise rikkust. Tsitriin tõmbab ligi õitsengut.

Preniit soodustab prohvetlust. Ta annab võime olla kõigeks valmis. Õpetab olema harmoonias loodusega ja aitab korda luua nii enese sees kui väljas.

Maandab stresse, pinged ja annab meelerahu. Hea neerude ja põiehädade puhul.

Peridoot e oliviin kannab endas sõbralikkuse ja rõõmsameelsuse energiat. Rahustades ego ja peletades sellega seotud äärmuslikke emotsioone nagu viha ja kadedus, aitab ta sõlmida kauakestvaid ja tugevaid sõprussidemeid. Lisaks aitab kohaneda võõras keskkonnas ja seltskonnas. Oliviini on nimetatud ka muutuste kiviks, kuna aitab unustada minevikus tehtud apsakaid ning annab jõudu keskenduda uutele eesmärkidele. Sobib eriti nendele, kellel on probleeme stressiga, närvisüsteemiga, seedeelundkonnaga.