Rutiilkvarts, ekstraklass, väiksem

6.00

Rutiilkvartsi nõeljad rutiilimoodustised tugevdavad kvartsi ravi- ja kaitseomadusi. Rutiil aitab kehal uueneda ja võimendab eluenergiavoolu. Suhtetasandil annab soojust ning üksteise mõistmist.

Mõõt: ca 10x12mm

NB! Pildid illustratiivsed. Värvitoonid ja mõõdud võivad kivikeste puhul mingil määral varieeruda.

Laos

Kirjeldus

Rutiilkvarts on läbipaistev kvarts, mis sisaldab kuldseid, pruunikaid või punakaid rutiilinõelakesi. Kõvadus 7. See on mäekristall, milles on kuldset värvi rutiilid, mida on nimetatud nii Amori noolteks kui ka Veenuse juusteks. Ta annab selgust, soojust ning peatab vananemist rakutasandil. On peetud ka tõhusaks armastusekiviks. Rutiilkvarts on ka väga hea energiakandja – omab, sarnaselt teiste mäekristallidega, tervendavat energiat. Seega sobib ta hästi kurnatuse puhul ning igasuguste külmetuste, bronhiidi ja ja teiste hingamisteede haiguste korral. Samuti ergutab ja tasakaalustab kilpnääret.

Rutiilnõeltega kvarts on tõhus energia aktiveerija igal tasandil. Suurendades energiaimpulssi, on tõhus vibratsiooniline tervendaja. Abistab krooniliste haigusseisundite puhul.

Kõrvaldab negatiivsed energiad, lastes mineviku vabaks. Annab kaitset psüühilise ründe vastu. Kivi tugevdab energiat, mida saab kasutada, kui vajame jõudu ja selgust.