Suitsukvartsist pealuu

12.00

Suitsukvartsist pealuu – suitsukvarts sobib, kui töötatakse negatiivsete energiatega. Hajutab määrdunud energiaid ja moodustab aura ümber kaitsekilbi.

Annab tugevat maandust. Hea tasakaalustaja äkiliste muutuste puhul. Sobib neile, kes kalduvad põgenema tegelikkuse eest.

Mõõdud: 24x19x27 mm

NB! Pildid on illustratiivsed!

Laos

Kirjeldus

Psühholoogiliselt leevendab suitsukvarts hirmu, vähendab depresssiooni ja toob meelerahu. Lisab füüsilist jõudu ja aitab oma mõtteid ning ideid teostada. Avab ummistusi meele teadvustamata valdkondades ning aitab asju takistustele vaatamatat, lõpule viia. Sobib kiiritusega seotud haiguste tagajärgede leevendamiseks. Viib kehast välja vibratsioone, mis ei haaku inimese hingelise seisundiga. Muudab kandja püsivamaks ja tugevamaks, aidates tal kahe jalaga maa peale toetuda.

Väidetakse, et kristallist pealuul on tohutult võimas  energia. Ajaloost on teada, iidseid pealuid olevat 12- 13 mäekristallist ja üks ametüstist, milledesse olevat kokku salvestatud kogu inimkonna ajalugu Lemuuria ja Atlantise tsivilisatsioonide ning varasema ajaloo kohta.

Pealuud sisaldavad suurt tarkust ja uskumatult suures koguses informatsiooni (nii inimpea suurused kui ka väiksemad). Nenega ühes ruumis viibimine  muudab meie energiavälja ja aitab tervendamisele kaasa.