Must turmaliin auguga, lihvitud

8.00

Must turmaliin on kõige tugevam kaitsekivi ja seega on teda nimetatud ka šamaanide kiviks.

Auguga kivi, mida saab soovi korral kasutada ripatsina.

Mõõdud:  ~ 20×15 mm

NB! Pildid on illustratiivsed ning võivad toodeti erineda.

Laost otsas

Kirjeldus

Turmaliini elektrilised omadused mõjutavad inimese närvisüsteemi. Kivi kanaliseerib kehasse elektromagnetilist energiat, mis aitab säilitada kõrgemat võnkesagedust. Teda võib nimetada materiaalse ja vaimse tasandi ühendajaks. Turmaliin selgendab, puhastab kõrvalistest  ainetest ja muundab tiheda energia kergemateks vibratsioonideks. See maandab vaimset energiat, puhastab ja tasakaalustab kõiki tšakraid ning mooodustab kaitsva kilbi ümber keha.

Suur ühtivus „deevade“ energiaga. Kasulik aia ja taimede jaoks.

Kaitseb mobiiltelefoni kiirguse, elektromagnetilise sudu, psüühiliste rünnakute, loitsude, pahasoovijate ning igasuguse negatiivse energia eest. Hajutab pinget, stressi. Edendab positiivset, ratsionaalset mõtlemisprotsessi. Kaitseb nõdrameelsuse eest, tugevdab immuunsüsteemi. Ravib artriiti ja leevendab valusid. Võimas vaimne tervendaja, tasakaaalustades paremat ja vasakut ajupoolkera ning muutes negatiivsed mõttemallid positiivseteks.

Kivi võib õhtul vette panna ja järgmisel päeval seda vett juua. Sellega turmaliini omadused kanduvad meieni ka läbi vee.