Täname südamest kõiki oma armsaid kliente, kes meie juba kümne tegutsemisaasta jooksul on külastanud meie erinevaid füüsilisi kauplusi! Alates 1. septembrist 2021 on üks etapp meie tegevuses kahjuks läbi saanud ning oleme sulgenud kõik need kauplused. Jätkame tegevust eksklusiivselt vaid e-poena. Olete siia alati oodatud ning anname endast parima, et aja jooksul siinset keskkonda ning…

Loe lisa

Port Arturis on laupäeval, 4. märtsil, Ostupäev. Selle raames pakub Valguskoda tasuta lühikoolitust teemal „Poolvääriskividest ehted ja nende kandmise tähendus”. Koolitused algavad kell 11:00, 14:30 ja 16:00 ning kestavad orienteeruvalt 30-40 minutit. Lisaks sellele pakume terve päeva jooksul tasuta nõustamist – leiame koos just sulle kõige paremini sobiva kivi/ehte. Olete kõik oodatud!  

Loe lisa

Alates tänasest, 11.02.2017 oleme peale mõne päevast pausi taas avanud enda Tallinna Magistali keskuse kaupluse! Seal, kus meie kõigile tuttav müügilett vanasti paiknes, asub nüüd täitsa mugav pink. Meie uus ja värskelt avatud kaupluseboks asub aga jätkuvalt keskuse esimesel korrusel – SEB panga juures oleva sissekäigu lähedal, kohe Krediidipanga kõrval. Ootame Teid kõiki külla!  

Loe lisa

Seekord külastas Kanal 2 saade “Hooaeg” Valguskoda OÜ kontorit, kus juttu tehti nii poolvääriskividest, algavatest “Poolvääriskivide ABC” koolitustest, Valguskoda OÜ esindatavast ning eelkõige professionaalseks kasutamiseks mõeldud jalatalla plaastrite kaubamärgist Detox Professional System ja tutvustati lühidalt ka muid põnevaid tooteid!

Loe lisa

Valguskoda aitab puhastuda – nii ihult kui ka hingelt! Aastatepikkuste teadmiste ja kogemustega Valguskoda OÜ meeskond on seadnud oma eesmärgiks tervislike eluviiside propageerimise. Ideaaliks aga terve ja õnneliku inimese. Valguskoja kaupluse on Magistrali Kaubanduskeskuses üles leidnud eelkõige poolvääriskivide maagia ja ilu kummardajad. Firma loojad pole pidanud paljuks ise laias maailmas kivide ja ehete järel käia, et oma silma ja käega välja valida kõige kvaliteetsem kaup….

Loe lisa